כולם רוצים לדעת מתי…

מתי אפגוש מישהו/מישהי ואתאהב…?

מתי אתחתן? מתי אמצא עבודה? מתי לקנות דירה?

מתי אכנס להריון?

מתי ישתפר המצב הכלכלי שאני נמצא/ת בו וייגמרו הקשיים הפיננסיים?

מתי מתי מתי….

בנומרולוגיה – שאלת הטיימינג היא אחת השאלות החשובות ביותר. גם כאשר אדם בוחר לפעול באופן שנכון ומתאים לייעוד, לדרך ולתכונות העולות מתוך המפה הנומרולוגית שלו, עדיין…עליו לבצע זאת בזמן המתאים. 

קחו לדוגמה נושא נפוץ כמו קניית דירה או מעבר דירה של בני משפחה. אולי התנסיתם בכך באופן אישי ואולי פגשתם מישהו שחווה זאת: אחד מבני הזוג רוצה לעבור עכשיו… והשני מתנגד ומוצא כל תירוץ אפשרי כדי לא לעבור. לא מתאים לו.

או בשלב מתקדם יותר, כאשר בני הזוג כבר עברו דירה אולם אחד מהם התנגד, וכעת הוא או היא מוצאים אלף ואחד תירוצים מדוע צריך לעבור שוב…

בשפה היומיומית נגדיר זאת כחילוקי דעות בין בני זוג שיבואו בסופו של דבר על פתרונם בפשרה כזו או אחרת. אולם מבחינה נומרולוגית, יש הסבר פשוט וברור לחילוקי הדעות, המייחס חשיבות גדולה לעיתוי המעבר על מנת למנוע מלכתחילה את המחלוקת.

על פי הנומרולוגיה, ישנו עיתוי מועדף למעבר דירה שמתקיים עבור כל אחד מבני הזוג על פי המפה הנומרולוגית שלו, אולם עיתוי זה אינו בהכרח חופף אצל שניהם. נניח שהגיע העיתוי של הגבר לעבור, אולם זהו אינו עיתוי נכון לאשה. האם כדאי לעבור כעת או לא?

הגבר ירצה, האשה תתנגד – מה נכון לעשות?

הנומרולוגיה מכוונת בנושא זה חד משמעית למעבר בעיתוי של האשה. הגבר יצטרף להתאים עצמו. אם המשפחה תעבור דווקא עכשיו, המעבר יהיה זמני ולא מוצלח, ומובטח להם מעבר נוסף ברגע שיגיע העיתוי של האשה…

מנסיוני כיועצת נומרולוגית, אני יכולה להעיד כי כאשר מעבר דירה מתבצע בעיתוי הנכון לאשה, הוא מחזיק מעמד יותר זמן והמשפחה נהנית יותר מהנכס.

בדיוק כמו בדוגמה שלעיל כך גם בכל תחום אחר בחיים – התחלת עבודה חדשה בטיימינג שעוסק דווקא בהורדת הילוך וחשבון נפש ולא בהתחלות חדשות, דחיית מהלכים עקב פחדים וחששות דווקא בטיימינג שמאוד מתאים לשינוי…

לטיימינג יש השפעה מכרעת על התחושות שהאדם מרגיש ובמיוחד על התוצאות שהוא מקבל בחייו. לייעוץ הנומרולוגי יש יכולת לסייע ולכוון את האדם לבצע את הדבר הנכון בזמן הנכון על מנת להשיג תוצאות מיטביות בחיים.

איך הנומרולוגיה עושה זאת? בעזרת בדיקת תקופת חיים, מחזוריות שנים ושנה אנרגטית. בדיקת הטיימינג יכולה להתבצע מרמה של גיל ושנה ועד לרמה של חודש ויום. [תחשבו איזו חשיבות יש לבדיקה כזו למשל לזוג שמתקשה להכנס להריון…]

אחד הכלים שפיתחתי, ואני מציעה כשירות חינמי לכל המבקש, הוא לוח אנרגטי חודשי שבודק טיימינג חודשי ויומי על פי המפה הנומרולוגית שלכם, ומאפשר לכם להתמקד ולפעול בצורה אופטימלית מבחינת הטיימינג האישי.

אתם מוזמנים להרשם באמצעות המייל שלי matty@numero-logy.com [אל תשכחו לציין שם מלא ותאריך לידה.]

פוסטים נוספים שיכולים לעניין אתכם: