אם ברצונכם לבדוק היבטים שונים במערכת זוגית פוטנציאלית או קיימת, תוכלו להשתמש בכלי הבא "מספרי השותפות" כדי לעשות זאת. לתשומת לבכם, זהו כלי אחד מיני רבים. התאמה זוגית נבחנת במספר בדיקות, אך זהו כלי נחמד להתרשמות ראשונית.
חברו את מספר השם המלא שלכם [גימטריה של כל אותיות השם הפרטי ושם המשפחה, צמצמו עד לקבלת ספרה אחת] עם מספר השם המלא של בן הזוג, ושוב צמצמו לספרה אחת.לנשואים שביניכם, שימו לב, יש להשתמש בשמותיכם טרום נישואיכם!!!
את התוצאה שקיבלתם בדקו מול הפרשנות שבטבלה שלהלן. מקווה שתגלו רק דברים טובים ;)
יום אהבה מרגש לכולם
 
מספר שותפות 1
על השותפים להכיר ולכבד את הגבולות האישיים, ולא להיכנס לטרטוריה של השני, לכבד את הרצון לפרטיות. יתכנו שני אינדיבידואלים שונים, שלא יסתדרו עם קשר דביק וקרוב מדי. עליהם להשתדל לשמור על איפוק ולא לחלק הוראות לאחר. על השותפים להקשיב האחד לשני ולהתחשב בדעתם.
מספר שותפות 2
על השותפים לעבוד קשה למען שת"פ אחרת לא יחזיקו מעמד. עליהם לגלות סבלנות והבנה גם בעת משברים. התפרצויות זעם רגעיות עלולות לחבל ביחסים, ועליהם להישמר מקשר כוחני. שיתוף פעולה, הקשבה וטאקט יסייעו לקשר. קשר פרודוקטיבי וזוגי.
מספר שותפות 3
קשר רומנטי ואוהב, אשר עלול לסבול מקצרים תקשורתיים או חוסר ביטוי עצמי. עליהם לבטא את עצמם, לבטא שמחת חיים, לעבוד על תקשורת איכותית, ולשתף האחד את השני בחוויותיהם ותחושותיהם. פוטנציאל מזל והצלחה.
מספר שותפות 4
על בני הזוג לפעול ביחד למען מטרות משותפות. התבטלות וחוסר עשייה עלולים להפוך את הקשר לפרווה ומשעמם. על בני הזוג להשמר מביקורת הדדית. במרכז היחסים היכולת ליצירה משותפת, ליוזמות חדשות, ויכולת ביצוע. לשותפות פוטנציאל להצלחה חומרית או קשיים חומריים.
מספר שותפות 5
קשר בו חסר מימד של ריסון ואיזון, המשפיע על בני הזוג לכוון של היסחפות ושינויים. על השותפים לשלוט בתשוקותיהם ולדחות סיפוקים על מנת לייצב את הקשר ולספק ביטחון לשני הצדדים. שותפות בעלת אופי הרפתקני ומלאת אתגרים.
מספר שותפות 6
קשר המבקש אחריות אישית לתא המשפחתי ואהבה ללא תנאים. קשר משפחתי העוסק ב"ילדים המשותפים" ומתקיים מתוך איזון והרמוניה. לשותפים נטיה לתת דגש לנושא המשפחתי יותר מאשר להיבטים אחרים בחיים.
מספר שותפות 7
על השותפים להתפתח בהיבט הרוחני ולפתח את יכולתם האינטואיטיבית. יכולתם "לחוש" אחד את השני ולתקשר גם ללא מילים תחזק את הקשר ותעצימו. זו שותפות שתהנה ממכנה משותף רוחני ופחות מהיבטים חומריים.
מספר שותפות 8
על השותפים למצוא איזון ופשרה. הקשר שואף לחומריות ולהישגיות, אך עשוי להחמיץ את ביטוי הנשמה. יש להישמר מרכושנות ומכוחניות בקשר, ומאידך לא להסחף לכוון רוחני מוחלט.
מספר שותפות 9
שותפות העוסקת בהיפתחות אל הזולת, ואהבת האחר יותר מאשר את העצמי. שותפות רגישה וקשובה לחולשות האחר ומאוד הומאניטארית, אולם יש להשמר מהקרבה עצמית. השותפות עלולה לסבול מכוחניות מילולית.

פוסטים נוספים שיכולים לעניין אתכם: