הנה הוא מגיע…
התאריך שמייצר כל כך הרבה באז ברשת.
האם הוא באמת מצדיק את כל הפירושים והמשמעויות שתולים בו?
מי שכבר מכיר אותי ואת גישתי לנושא,ידע את תשובתי מראש.
והתשובה מבוססת על שתי מילים:
"תלוי למי…"
 
האם נולדתם בתאריך זה?
האם נולדתם בתאריך זה בשנה אחרת?
האם אתם מתכננים ארוע ספציפי לתאריך זה?
איך התאריך משתלב במירקם חייכם???
 
 
אין ספק, שבדיוק כמו בשנה שעברה ובשנים קודמות בתאריכים דומים: החל מ- 1/1/01 ועד 10/10/10 [כולל כל השנים בטווח] תאריכים סימטריים ו"אסתטיים" גורמים לנו לתגובות רגשיות ויוצרים התלהבות, כאשר הנטיה היא לייחס להם אנרגיות ייחודיות, משמעות "נסתרת" וכיוצ"ב. אבל האמת היא, שלמעט היותם יפים לעין, אין בהכרח משמעות אנרגטית נסתרת בנוסחה הנומרולוגית, ואין בהכרח משמעות יוצאת דופן ביחס לכל תאריך אחר בשנה. מצטערת שאני משביתה "שמחות"….
 
לשיטתי, הדרך לבחון את התאריך היא בשני מישורים:
v     מה המספרים מייצגים באופן כללי
v     מה התאריך מייצג במפת הלידה של כל אחד מאיתנו בטיימינג האישי
 
במישור הראשון – המספר 11 והסמליות האנרגטית הטמונה בו
במפה הנומרולוגית הבסיסית אנו משתמשים בתשעה מספרים בלבד – 1-9 שהם מספרי היסוד והליבה של כל הניתוחים והפרשנויות הנומרולוגיים, אולם ישנה מתודה נומרולוגית המאפשרת ניתוח ופרשנות גם למספרים דו ספרתיים כמו 11, 22 כמספרי מאסטר. מתודה שהופכת מספרים אלו למספרי יסוד עם משמעות ייחודית משל עצמם.
 
אינני תומכת במתודה זו ואינני משתמשת בה. המתודה מייחסת למספר המאסטר 11, בין היתר, דרך חיים מורכבת המכילה גם קשיים ושיעורים ייחודיים לצורך קפיצת המדרגה שהוא אמור לבצע, אך לטעמי איננה באמת מאפשרת לאדם ללמוד מה הן חוזקותיו וחולשותיו ולהפיק מכך הכוונה איכותית לפעולה. היא הופכת לסוג של נבואה שלילית שאינה מאפשרת באמת להבין כיצד לפעול. האם למספר 4 אין קשיים ושיעורים בדרך? האם למספר 5 אין אתגרים ייחודיים לו?
 
לשיטתי, הדרך הנכונה יותר לגשת למספר תהיה דרך התדר האנרגטי של הספרה 1 שמרכיבה אותו והתדר האנרגטי המצומצם של הספרה 2 המתקבלת ממנו.למשל, לציין את הייחודיות של היום בשילוב של האנרגיה הנקבית והזכרית הטמונה בו. אינטליגנציה נשית / רגשית גבוהה שמבוססת על יכולת זכרית / אנליטית – שילוב כוחות שמעצים את התדר המתקבל.
או למשל, לציין את היחודיות של התאריך באנרגית ה"ביחד" המופקת משת"פ של בודדים, כוחה של הקבוצה הטמון באיכות ובעוצמה של כל אחד מהיחידים המרכיבים אותה.
 
במישור השני – מה מסמל התאריך מבחינה אישית עבור כל אחד ואחד מאיתנו
אם נולדנו בתאריך זה – הרי שאנו נהנים גם מהתכונות הייחודיות לספרות 1 ו-2, מהשילוב שלהן, מההופעה הכפולה ולעיתים המשולשת בתאריך – שמעצימה כל אחת מהתכונות ביניהן: יכולת לפעול בקבוצה אך גם באופן סוליסטי, שאיפה להוביל אך בשילוב עם אופי חברותי, קבלת החלטות שמשלבת בין הראש לרגש ועוד.
 
אם לא נולדתם בתאריך, ואתם מבקשים לדעת האם הוא ייחודי עבורכם – עליכם לבדוק מהי השנה האנרגטית בה הינכם נמצאים כרגע, מהו החודש האנרגטי האישי ומהו היום האנרגטי החל במפה שלכם בדיוק בתאריך זה. יום זה מבשר אנרגיה שונה עבור כל אחד מאיתנו ולא ניתן להסיק ממנו על הכלל.
 
ואם אתם בכל זאת מתעקשים לבחון את התאריך בהיבט קוסמי עבור כלל היקום, עשו זאת דרך חיבור סך כל ספרותיו 1+1+1+1+2+0+11. תקבלו את התדר האנרגטי 8 שעוסק בין היתר בשפע, בריבוי יכולות ואפשרויות, בדומיננטיות ואנרגטיות – שיתאפשרו רק עבור יקום שפועל מתוך תקשורת בינאישית איכותית ושת"פ בין כל אלו שמנסים להנהיג ולהוביל. אולי יקרו בו דברים מעניינים בהקשר זה… האם הגענו בכלל לשלב זה בהתפתחות שלנו כאנושות? בעיני, זהו יום מאוד עוצמתי ומענין בהקשר זה, ופחות בהקשר של מספר המאסטר 11 והסימטריה שבתאריך.

פוסטים נוספים שיכולים לעניין אתכם: