למי שעוקב אחרי הפרסומים שלי, כבר ברור מן הסתם עד כמה חשיבות אני מייחסת לנושא הטיימינג בחיים על פי המפה הנומרולוגית האישית.אחד השירותים החשובים שאני נותנת הוא שירות הלוח האנרגטי שמציג את 9 האנרגיות הקבועות על פי סידור המתאים לתאריך הלידה של כל אחד באופן ייחודי. הרבה מהמנויים על השירות מתייחסים אליו כתחזית נומרולוגית, אולם אני תמיד מציינת שאין לתת ללוח לשלוט על התנהלותנו והרגשתנו, וכמובן שלא להשתמש בו ככלי לניבוי העתיד או אפילו לניבוי תחושותינו. 

לעומת זאת, אני ממליצה בהחלט להשתמש בו ככלי עבודה, על מנת לפעול באופן מיטבי לביצוע מהלכים ספציפיים. שני ימים מאוד חשובים בלוח הם היום התכלת [יום 7] והיום הכתום [יום 8] שמשפיעים מאוד בנושאי התחייבויות וכספים,180 מעלות האחד מן השני. האחד לשלילה והשני לחיוב… עבודה נכונה בתכנון מהלכים חודשיים הקשורים לנושאים אלו תסייע לכם להגיע לתוצאות טובות יותר.

הנה דוגמה מפידבק שכתבה לי אחת "המשתמשות" בלוח. שימו לב שמדובר גם בדברים הקטנים של החיים,לאו דווקא החלטות הרות גורל, ולאו דווקא באופן גרנדיוזי. לעיתים אלו רק ניואנסים קטנים, אבל התוצאות שונות!

"מאז שגילית את הלוח האנרגטי האישי, אני עושה בו שימוש רב והוא מכוון אותי לכיוונים של הצלחה בתחומים שחשובים לי, לדוגמה: חתימה על חוזה דירה שעליו נמנעתי מלחתום ביום התכלת, שהוא יום "שבתון", וקבעתי לחתום את החוזה ביום הכתום, שהוא יום חזק בהיבטי חוזים ומו"מ. במעמד חתימת החוזה דרשתי מבעל הדירה דרישות ואכן הן נענו ללא בעיות.

לעומת זאת קבעתי פגישה עם מוביל דירה כדי שיתן לי הצעת מחיר להובלה, אך לא הסתכלתי על הלוח למתי קבעתי. המוביל, שקיבלתי עליו המלצות טובות, לא היה מוכן להתגמש ולבוא לקראתי. מפאת לחץ הזמנים שהיה כרוך בהעברת הדירה, חתמתי איתו בלית ברירה על חוזה עבודה לפי התנאים שלו. לאחר שהמוביל הלך, נגשתי ללוח האנרגטי שנמצא על המקרר וראיתי שהאנרגיה של אותו יום היא של יום תכלת שמציינת במפורש לא להתחייב ולא לחתום על חוזים."    אורית ה.

אתם מוזמנים כמובן לכתוב לי בתגובות או לשלוח לי במייל אישי matty@numero-logy.com את החוויות שלכם מהשימוש בלוח האנרגטי.

פוסטים נוספים שיכולים לעניין אתכם: