אחד השירותים החשובים שאני נותנת הוא שירות הלוח האנרגטי שמציג את 9 האנרגיות הקבועות על פי סידור המתאים לתאריך הלידה של כל אחד באופן ייחודי.

הרבה מהמנויים על השירות מתייחסים אליו כתחזית נומרולוגית, אולם אני תמיד מציינת שאין לתת ללוח לשלוט על התנהלותנו והרגשתנו, וכמובן שלא להשתמש בו ככלי לניבוי העתיד או אפילו לניבוי תחושותינו.
ניתן לעומת זאת להשתמש בו כדי לדייק בהתנהלות מסויימת למשל להחליט מתי לחתום חוזה, מתי להזהר מעימותים מיותרים, מתי לבקש העלאה מהבוס וכד'.

מצורף מכתבו של א' על התנסותו עם הלוח במשך מספר חודשים. א' מקפיד לעדכן אותי על הדיוקים של הלוח ועל הצלחתו לנווט התנהלות מדוייקת יותר על פי האנרגיה היומית הצפויה. הוא מרגש אותי בכל פעם מחדש 🙂

"שמי א. אני בן 29 , גר בעיר דרומית, רווק ועובד בחברת שמירה בקניון. פניתי למתי לייעוץ והיא הציעה לי את נושא הלוח האנרגטי, לוח שמציין פוטנציאלים להתרחשויות יומיות וכדי לנסות בקשתי שתכין לי לשלושה חודשים. מאז עברו עוד חודשים ואני עובד יומיומית עם הלוח. להלן שלוש  דוגמאות קצרות.

לפני מספר חודשים נכתב לי בלוח באנרגיה היומית:"האנרגיה המילולית חזקה היום ומתאימה לדיונים, פרזנטציות, וכד'. אל תיגררו לויכוחים מיותרים." באותו יום קרו לי שני דברים: הראשון- הבעלים של הקניון הגיע עם משקיעים לביקור והאחראי עלי ביקש שאציג בפניו ובפני האנשים האחרים את עבודת השמירה והסינון.
התרגשתי קצת אך זכרתי כי זה יום מתאים לכך. ואומנם כאשר באו הבעלים והמשקיעים הצגתי בפניהם בצורה ממצה וקצרה את העבודה כולל התמודדויות עם שליחים שמגיעים כל יום. מחד השליחים  תמיד ממהרים ומוכרים לי ומאידך צריך גם אותם לבדוק.
בסיום ההצגה טפח בבעלים על כתפי ואמר :"יפה מאוד… איך קוראים לך?" …
 
בהמשך של אותו יום שניים מעמיתי הרגיזו אותי בנושא של החלפות ואורח אחד דיבר אלי בצורה דוחה. זכרתי כי זה יום לא מתאים לויכוחים מיותרים וישרתי את ההדורים עם שני חברי. האורח התנצל כאשר יצא וחשתי כי ללא ההכוונה היומית יכל להראות יומי בצורה שונה מאוד.

לפני מספר שבועות נכתב ביום הספציפי בלוח::"יום רגיש במקצת, לא לקחת ללב… כדאי ליצור ולחזק קשרים בעבודה ובתחום הרומנטי.".באותו יום בדיוק עשיתי שתי טעויות ושני מנהלי באו אלי בתלונות מוצדקות. אך אמרתי לעצמי:"זה לא היום לקחת ללב".
ואומנם למרות התלונות היום המשיך בצורה שגרתית ואף אחד מהמנהלים לא חזר בפני על הטעות או העיר לי שוב. לאור מה שהיה כתוב, רמת חוסר הנוחות והפגיעות שלי היו הרבה יותר רגועות. 

כל מי שעובד בשמירה יודע כי ניתן לשמור על ערנות גבוהה רק בחלק מהיום וחלק אחר הינו בערנות נמוכה ולעתים אני גם "מסבן" קצת.
הייתי מגדיר שתשעים אחוז מהזמן אני עושה את עבודתי כהלכה ובעשר אני מסבן ולא עושה את העבודה כיאות. מחד זו עבודה בטחונית שאסור לטעות בה, מאידך כולנו בני אדם. 
 
לפני מספר שבועות נכתב לי בלוח האנרגטי:"יום תשובות ופידבקים לחיוב או לשלילה. הישמרו מטעויות ועימותים מיותרים. "באותו יום זימן אותי המנהל הראשי לשיחה בלי לעדכן אותי על מה. הערכתי כי בכוונתו היתה להעיר לי על קטעי הסיבון, והחלטתי כיצד אענה לו בלי להיכנס לעימות. יחד עם זאת החלטתי גם כי מאחר ולפי הלוח רשום פידבקים לחיוב או לשלילה לא אתחיל אני את מסע ההסברים ואתן לו לדבר תחילה.
 
כאשר נכנסתי הוא אמר לי :"נו א., מה שלומך… אתה בטח יודע למה הזמנתי אותך". עניתי לו כי איני יודע ומאחר והוא המזמין אני מצפה שהוא יעלה את הנושא. ולהפתעתי (החלקית), הוא אמר לי כי הוא מאוד מרוצה מעבודתי ומתכוון להעלות אותי לאחראי משמרת. הוא שאל האם אני זקוק לזמן לחשוב מאחר וזה תפקיד עם הרבה אחריות ועל המקום אמרתי לו שלא וכי אשמח למלא את התפקיד…"

בשלושת המקרים עדכנתי את מתי לגבי רמת הדיוק. אמרתי לה כי בתשעה מכל עשרה ימים הלוח מדויק, כי איני מבין בקבלה ובנומרולוגיה אך כי בפעמים בהם הלוח צודק זו תרומה חשובה מאוד לאנרגיות ולהתרחשויות היומיות. "

פוסטים נוספים שיכולים לעניין אתכם: