חודש הלידה מסמל היבטים פנימיים באופיו של האדם, אשר מוחצנים ובאים לידי ביטוי בעיקר בשעות קושי, לחץ ומשבר, ובנוסף, מתאר בקווים כלליים מאפיינים של תקופת הילדות. התדר האנרגטי של חודש פברואר מיוצג על ידי הספרה 2 המסמלת רגשות, תקשורת בינאישית וזוגיות.

לכל ילידי החודש, שונים ככל שיהיו, מכנה משותף אמוציונאלי החבוי עמוק בפנים, ותקופת ילדות עם עומס רגשי כלשהו [למשל, גירושי הורים, מערכות יחסים טעונות עם ההורים או עם חברים, חוסר בטחון וכד'].

המשמעות של מכנה משותף זה היא, שבין אם אתם מוחצנים או מופנמים, מופעלים יותר על ידי השכל או הלב – אופן הפעולה שלכם ברגע שבו אתם מתמודדים עם קושי או לחץ, או דרך התמודדותכם בתחושותיכם הפנימיות והנסתרות מעין, יהיו דומים. אם אתם ילידי פברואר, סביר להניח שבמצבים קשים אתם לוקחים מאוד ללב, נפגעים, מתרגשים, ופועלים יותר על פי האינסטינקט הרגשי מאשר על פי החלטה קרה ושקולה.

לדוגמה, נניח ששמעתם שמישהו דיבר עליכם מאחורי הגב בעבודה. סיטואציה לא נעימה בעליל, אולם לא כולם יגיבו באותה הדרך. אסטרטגית הפעולה תושפע רבות מהתדר האנרגטי של חודש הלידה. יש את אלו אשר יבררו קודם האם זה נכון, מה ולמה, ויאספו עובדות לפני החלטה על דרך פעולה, יש את אלו שיתקפו ישר דרך מעשים או מלל, יש את אלו אשר יבחרו להתרחק ולא להתמודד, ועוד. ילידי פברואר, לעומת זאת, יקחו זאת מיד ללב. הם יפגעו, יעלבו, ויתקשו מאוד לתפקד במיוחד מול אותו האדם ללא שיחה כנה, התנצלות מעומק הלב או מחווה מרגשת כלשהי.

לילידי פברואר מאוד חשוב גם הצד האסתטי שלהם [אצל נשים התדר מחבר מאוד לנשיות שלהן], חשוב להם להיות במערכת יחסים זוגית, והם תמיד ישמחו לקבל מחמאה ויתרגשו ממחוות רומנטיות או סנטימנטליות. תשומת לב ככלל, בין אם רומנטית או חברית, מאוד מחמיאה להם וגורמת להם לתחושה נפלאה [גם אם לעיתים מביכה אותם].

טיפ חשוב שאני נותנת תמיד לילידי החודש הצעירים והרווקים, ובמיוחד לנשים שבחבורה, הוא להזהר בבחירת בני הזוג. מאחר והצורך שלהם בזוגיות הוא מאוד גבוה, קיימת אפשרות לבחירת בן זוג שאינו מתאים להם/ן ומהסיבות הלא נכונות…

פוסטים נוספים שיכולים לעניין אתכם: