האם יש משמעות כלשהי למספר תעודת הזהות שלכם?
האם כשאתם קונים אוטו עליכם לבדוק את מספר הרישוי כדי לדעת אם יהיה בטיחותי עבורכם?
האם למספר חשבון העו"ש יש השפעה כלשהי על מצב האוברדראפט שלכם?

יש נומרולוגים שיגידו לכם שכן, ויספקו לכם ניתוח מעמיק של השפעת התדרים השונים על חייכם. לטעמי – הסיטואציה מגוחכת למדי.


אכן, כמעט כל דבר ביקום מתבטא גם בתדר מספרי, ולמספרים יש משמעות והשפעה רבה על חיינו, אולם מכאן ועד להסקת המסקנה שכל מספר שמופיע בחייכם בהכרח גם נושא בחובו משמעות כלשהי עבורכם, הדרך עוד ארוכה….

הנומרולוגיה מעניקה פרושים רבים למפת החיים של האדם המבוססת על מספרי תאריך לידתו ושמו, מתוך הבנה שאלו מספרים שמספרים על דרך, צמתים, אפשרויות והתנהגות, שיש להם מכנה משותף רחב שאינו אקראי או מקרי.

האם נוכל לומר שמספר הרישוי של הרכב אינו מקרי עבורנו?
שלמספר תעודת הזהות שלנו שנבע מתוך מיקום אקראי במרשם האוכלוסין יש סיבה ומשמעות?
מה מספרים אלו אמורים ללמד אותנו על חיינו ועל בחירותינו? לטעמי, כלום.

התחום היחיד שבו השקפתי משתנה בנושא – הינו מספר הבית.
מנסיוני, מקום המגורים משקף בחירה אישית, משפיע מאוד על הרגשת הדיירים, והתדרים המספריים השונים אכן משפיעים על התנהלות האדם בחייו האישיים והמקצועיים.

לקח לי זמן רב להגיע למסקנה זו. מרבית שנותי כנומרולוגית התנגדתי לפירוש זה, וטענתי כי גם הוא מקרי כמו כל יתר המספרים ואינו רלוונטי כהוא זה לחיינו. אולם, הנסיון לימד אותי שאכן ישנם תדרים שנעימים יותר לאווירה הביתית והמשפחתית, או שמתאימים יותר לאלו העובדים מהבית. שישנם תדרים שבאופן קבוע מייצרים בעיות בנכס, או בעיות פרנסה וכן הלאה. יתכן שזה נובע מחשיבות הבית להרגשה האישית, מהטיימינג שבו אנו רוכשים את הבית, מהתדר שהמיקום מייצר עבורנו ביקום, או מסיבות אחרות שאינני מודעת להן.

עם עובדות אינני מתווכחת, ובמהלך השנים הן דיברו בעד עצמן. לכן הפעם, כשקניתי דירה, הקפדתי לבחור גם את מספרה. ימים יגידו אם בחרתי היטב…

 

פוסטים נוספים שיכולים לעניין אתכם: