אחת הטעויות הנפוצות שהורים עושים היא בחירת שם לתינוק לפני הלידה, כאשר תאריך הלידה הסופי עדיין אינו ידוע.

חשוב להבין, כי על אף שהשם עצמו מייצג סל אנרגטי של תכונות וכלים, לא ניתן להתייחס אליו בצורה חיובית או שלילית ולהחליט אם הוא מתאים לאדם, מבלי שאנו בוחנים את התאמתו לתאריך הלידה. אין "שם טוב" או "שם רע". לעומת זאת יש שם אשר יכול לשרת את פוטנציאל חיינו, להשלים תכונות חסרות ולאזן תכונות עודפות המאפיינות אותנו ע"פ תאריך לידתנו – ולהיפך!!!. במידה וקיימת בעיה במפה הנומרולוגית או שהאדם מתלונן על קשיים בהתנהלותו היומיומית ובהגשמת מטרות שונות בחייו כגון זוגיות, פרסה וכד' יש לבחון כיצד ניתן לעזור לו. מאחר ותאריך הלידה הוא פקטור קבוע, אנשים רבים חושבים כי שינוי שמם יעזור להם לשנות את מהלך חייהם ויפתור את כל בעיותיהם. זו חשיבה אופטימית אך בעייתית משהו…

אין לתלות בשמנו את כל בעיותינו בחיים, כשם שאין לתלות בו את כל הפתרונות והתיקונים. שינוי שם הוא צעד אשר יש לפנות אליו רק אם אכן ניסינו כל פתרון אפשרי אחר. לשיטתי, הייעוץ יבחן קודם כל צעדים שניתן לבצע במסגרת הכלים שקיימים לאדם, לאחר מכן, יפנה לשימוש בשם חיבה אפשרי [שכבר נמצא בשימוש] ורק כאופציה אחרונה – יבחן אפשרות לשינוי שם מוחלט.

במידה ואכן החליף האדם את שמו, השם בו בורך ימשיך ללוות אותו באופן מינורי [מאחר ואינו בשימוש], ואילו השם החדש יעצים בו תכונות אחרות אשר יסייעו לו להגשים את ייעודו. על האדם לוודא כי כל מכריו וקרוביו אכן משתמשים בשם החדש על מנת שהאנרגיה החדשה תחל לפעול בחייו, כאשר לרוב יוכל להרגיש שינוי כלשהו לאחר כתשעה חודשים ומעלה.

פוסטים נוספים שיכולים לעניין אתכם: